Make your own free website on Tripod.com
Kursus Internet Dalam Pendidikan Untuk Pegawai BPM
Pada 25-27 Mei 1998

 
 
Bil Nama Maktab E mail Homepage

Members.tripod.com

ICQ No.
1 Muhamad Basir Jaffar BPM (Sejarah) mbasir@tm.net.my ~basirj 13088171
2 Azizah Jalil BPM azizah@mara.gov.my

azizah_j@hotmail.com

~jahyazi 13140098
3 Hasnidar Amdan BPM (Sains) hasnidarusj@hotmail.com    13088175
4 Ten Soi Keng BPM ten@mara.gov.my     
5 Nor Aziah A. Karim BPM (English) jidka@hotmail.com  ~jedi_4 13088157
6 Wan Hanisah W. Abdullah BPM (HEP) wanhanisah@hotmail.com ~wanha 13088289

13092941

7 Norini Sapuan BPM norini1@hotmail.com  ~norinis 13088192
8 Mohd Roslan Abd Rahman BPM roslan_22@hotmail.com  ~roslan22(*) 13088166
9 Azman Ubin MRSM Jasin manubin@hotmail.com  ~hazlinm 13088167
10 Kassim Bahali MRSM Jasin kassimhb@hotmail.com  ~kassimhb 13087411
11 Normah Ahmad BPM (Bio) normahmad@hotmail.com    13088176
12 Mahzan Atan  MRSM Jasin  mazan@pc.jaring.my

mahzan42@hotmail.com

~MahzanA 13088162
13 Mohd Halim Redzwan MRSM Jasin mohalim@tm.net.my   13088164
14 Sairin Pardy BPM sairin@pc.jaring.my

sairinpardy@hotmail.com

~sairin 13088163
15 Suraya Mohd Zin BPM su_mohd_zin@hotmail.com ~SURAYA_2 13090802
16 Nashariah Mohamad BPM nmohd@pd.jaring.my

nash_mara@hotmail.com

  11537744
17 Umi Kalsom Abd Rahim BPM umikalsoma@hotmail.com    
18 Farizah Onn BPM (BM) fonn@pd.jaring.my

Fonn7@hotmail.com

  13088158
19 Ruslan Mohamad BPM rusllmd@hotmail.com  ~LanRuss  
20 Mahatun bt. Hitam  BPM (Mt) ma_kz@hotmail.com  ~Atun_2 13088170
21 Samsiah Yahaya BPM samsiah.mara.gov.my 

samyah@hotmail.com

~samyah 13088173
22 Halimah Abd Rahman BPM halimah@mara.gov.my

Imahar@pc.jaring.my

~HALIMAH_BPM 13140385
23 Awaliah Samsudin BPM Awaliahs@hotmail.com